Prosinec 2012

ANO x NEee!!

29. prosince 2012 v 16:47 | Wicky |  Wicky!
..tak fajn, pojď si to přiznat..ty ho chceš.
- Ale no tak, to je absurdní!
..ne, to teda není, píšeš si s nim do tří do rána, a vadí ti, když dýl neodepisuje, nebo když jde spát - vždyť chodí spát taky ve tři!
- No a? Já ho nenutím, a to že mi vadí, když neodepisuje je tím, že jsem prostě netrpělivá, nemá to s ním nic společnýho. Navíc, jsi půlka mě, takže toho nech! Taky ho chceš!
..ha, haá! přiznala jsi to, podívej se na poslední větu!A takhle je to od rána do večera..nebo spíš do rána. Hádam se s ušlechtilejším já (moje většina), že je to hodně špatný. Sobecký a hloupý já, mi řiká, ať si užiju co můžu.
Nepřestalo to a furt si píšem, furt normální věci, občas blbý poznámky vůči našim kamarádům a tak. Jenže..najednou už to není takový, je to víc kamarádský, myslim. Už to není, takový to, že si o něčem píšem a pak jeden z nás napíše "je mi to jedno", jo, tu větu jsme použili už milionkrát, ale teď ne. Dokonce jsem si s nim mohla promluvit o tom, co je doma, čimž si získal mojí důvěru. Nebo alespoň velkou část.
Včera jsem seděla s CK., kamarádka, se kterou mohu probrat všechno. I to zlý..a tohle je dost zlý. Jak jsem v předešlých článcích říkala, kdo on je zač a kdo my jsme zač.
No a jak jsme to probíraly, byly jsme čím dál udivenější, jak jsme se v tom zamotaly. Ale schodly jsme se na tom, že dokud je to nevinný, že je to v pohodě. Zatim.
A TEĎ TA DŮLEŽITÁ VĚC. Pozval mě k sobě na silvestra! Prostě..mi napsal, že má návrh, že kdybych neměla kam jít na silvestra, že můžu jet s nim a jeho třema kamarádama na chatu. Což..jsem nepřijala. Ale ani neodmítla, furt se rozhoduju. Ale vim, že to není dobrý nápad. Jenže pak mi navrhl, ať s ním jdu na jeden koncert, že se před tím můžem nějak sejít. Zajímavý. Jenže..
On je takovej..jak to správně podat..je děvkař a s holkama jenom šuká. Když to řeknu narovinu. Což se mi nelíbí..ale na druhou stranu mě to zázračně táhne opět k němu.

Wicky..

...zastavte válku...Maruška brečí...dostala kamenem...

20. prosince 2012 v 21:43 | Wicky |  Wicky!

...co jste to za vojsko, když místo
střílení..do svých nepřátel házíte kamení?...

Na to my nehrajem, vy nám to kazíte..
nedbáte pravidel..a pak se divíte!...

Na velkém plácku, hrají si dospělí...jen
místo dřevěných... hračky maj z oceli...

Už mě vážně nebaví hrát si na války. Tak si místo toho vymlejvam hlavu písničkama z dřívějška. Něco co mě dřív dokázalo nakopnout takovym způsobem, že jsem se na všechno vykašlala. A tak jsem se dostala k Malomocnosti. Rozhodla jsem se, že půjdu na jejich koncert, za týden..zhruba. Zařádit, jako dřív.
Zjistila jsem, že je vlastně jedno odkud K. je.. Když se mi bude líbit, tak je to celkem fuk, že je to "nepřítel". Jen mi přijde fakt nefér, že kluk s kamarádama a názorama jako má on, musí mít tak boží tvář. Dobře, přehánim to. Spíš než fyzicky, mě přitahuje psychicky. To zní fakt blbě. Prostě má určitý charisma. Ale to je asi zbytečný to řešit. Jenom..mě docela děsí, že kdykoli přijdu na chat, čekam jeho přítomnost. To je trošku divný, na někoho, kdo by vám měl být jedno. Když napíše, tak se na mě máma pobaveně kouká, jak se mi rozzáří oblčej, prej.. No já si myslim, že to trochu přehání, tak jí řeknu ať mě nechá, že zařizuju nějakou párty, nebot tak...
A když nenapíše on, tak píšu já. Jako třeba teď..teď se rozhoduju, jestli mu mam napsat, nějakou blbou poznámku, samozřejmě. Důležitý je asi říct, že čím víc nad ním přemejšlím, tím víc jsou moje myšlenky odvážnější.
Jsem zvědavá, jak se na sebe budeme tvářit až se potkáme, a že to nebude za dlouho, si myslim. Doufam, že to nebude takovej srab, aby se mnou neprohodil pár slov, protože já už se fakt potutelně (a trošku s pocitem viny) těšim.

Wicky..

Montekové versus Kapuleti!

18. prosince 2012 v 22:15 | Wicky
Ne, jen mě to tak napadlo, ak drahá Spencer podotkla "Zakázaný ovoce chutná nejlíp", a to i když si s nim jenom píšeš...ne s ovocem.
Abych všechno uvedla na pravou míru. Existujou dvě skupiny "my" a "oni"...jinejma slovama "ti hodní" a "ti špatní"..ne to asi přehánim. Ale já to tak mam zakořeněný. Někdo kdo obdivuje pravicový názory je pro mě špatný.
Jo, mezi námi asi vypukla spíš politická válka, než nesympatie v xichtech. Cejtim, že tohle bude delší článek, než jsem plánovala.
Nejdřív popíšu "nás". Než řeknu to přesný slovo, který na nás pasuje, povídám - nelekejte se. To slovo se nikomu nelíbí, ale je pravda, že o něm většina lidí taky nic neví. Takže předsudky ven. My jsme skinheadi. Nosíme harringtony, kšandy, marteny, pola a košile, holý hlavy a vypadáme jinak. No, ale to je asi to vedlejší. Důležitý je lidem řikat, že jsme ANTIFAŠISTI a nesnášíme rasismus. Jsme tak zvaní Trojan skins. Původní muzika pochází z Jamajky, kde naši černí "otci" (Laurel Aitken, například) začli tvořit skinheadský SKA a Reaggae. Postupně jsme se spojili s punkery, a dětmi ulice a objevil se nový směr - OI! (ne ORLÍCI do toho směru opravdu nepatří..to je trochu jiná "liga", to vysvětlím kdyžtak později). Tohle jsem vzala hodně hopem. Já například jsem apolitička s tím, že nesnášim pravičáctví, fašismus a nacismum, totality atp.


A pak jsou tu "oni" zrovna tahle skupinka lidí je dost různorodá, jak jsem zjistila. Nebo jsou mezi nima vyjímky. No, ale stejně jsou to fašouni, vymletý mozky..rasistický svině a podobně. Jsou to všechno co já nenávidim nadevšechno. Já i moje banda. Nesnášíme se a jsou mezi náma boje. Bitky, naschvály..a právě z týhle bandy mi on napsal. Jen, že si všimnul, že chodim na jeho oblíbenou kapelu (která se vůbec netýká našich subkultur, ta kapela je neutrální půda, zhruba). A tu noc jsem si s nim propsala celou..druhý den..dalších pět hodin..předevčírem další hodiny propsaný s tim klukem..a dneska znova.
Nejvíc mě na tom udivuje jeho (hudební, například) vkus. On je divnej, a čim je divnější tím víc mě to k němu táhne (ne, ne tak jak to vyznělo, spíš že o něm chci víc vědět), takže panáček poslouchá punkový, rockový pecky a tahá se s těma sviněma. Řikal, že je to výhodný, když je chuligán..no u nás žádní jiní chuligáni nejsou..buď my (kteří se prát nechodíme) nebo oni, kteří se choděj prát na pole s ostatníma fandama fotbalovejch klubů. A tim, že on žije chuligánstvím nemá jinak ani na výběr. No, abych ho jenom neobhajovala, ne všechny jeho názory jsou správné. Ale uvidíme..uvidíme co se z něj vyklube. Doufam, že to není debil, když už se s nim bavim.Doufam, že jsem vám moc nezamotala hlavy, o té věci - Být skinheadem, vám toho chci napsat asi víc..protože to není jen tak. Nechci, aby si o mě někdo myslel, že s náckama a fašounama mam něco společnýho. Upřímě bych radši umřela, než se s nima kamarádit. Doufam, že jste to pochopili!...zdraví plešatá Wicky!

Samota.

15. prosince 2012 v 18:53 | Wicky |  Wicky!
Včera večer, když jsem usínala, tak jsem pozorovala svojí náladu. A docela jsem se divila, proč se najednou cítím osamělá. Jo, cítím se být sama. Potřebovala bych někoho, kdo by mi ukázal jak se vlastně odrazit. Není mi bůhví jak smutno, to ne. Jenom mi přijde, že jsem se posunula do nějakýho prostoru, nicoty..nebo tak, kde jsem prostě sama.
Jako když máš v těle nějakou díru, do který nepasuje žádnej článek. Jako kdyby čekala na svojí součástku. Pak jsem na to trochu přišla. Asi mi chybí H.
Jo, já vím, domluva zněla jasně - neodejde mi ze života úplně (bude můj kamarád), když se smířim s tim, že má rád někoho jinýho. Tu cenu jsem ochotná zaplatit. Nečekala jsem, že úroky budou tak bolet.
Ale tuhle myšlenku se vždycky snažím utnout už v zárodku tý tragédie. Myslim, že je to tak dobře. Tím chci říct, že na to tolik nemyslim, jenom včera v noci..a taky trošku teď. Ale dost. To nevadí:)
Jak vnímáte Tomáše Kluse? Já (i když se tomu docela divím) jsem si ho oblíbila neskutečně. V jeho slovech je tolik pravdy, až to člověka zabolí. No, takže si tady posloucham jeho písničky a rekapituluju to, co jsem všechno zvorala. A že toho je..
Víte..já potřebuju někoho, kdo bude přesně vědět co si myslim a nad čim přemejšlim. Nebo někoho, koho to bude aspoň zajímat. Někoho u koho mi nebude trapný říct co si myslim, obejmout ho..nebo prostě jen tak koukat.
Neumim vyjádřit to, co chci právě napsat. Já nepotřebuju žádnýho kluka "milence", spíš potřebuju kluka "kamaráda". Někoho, vedle koho si můžu sednout, opřít se, někoho kdo neuhne. Někoho, ke komu se můžu jen tak přitulit, ale ne tim způsobem, jak je to běžný. Prostě někoho, kdo mi poskytne ochranu před všim, co mě trápí. Jo, to je ono.
Někoho, kdo ucpe tu díru v mym těle.

A pak si vlastně řikam, že celej tenhle článek je blbost, že potřebuju víc, než jenom "opravit". Potřebuju generálku motoru, upravit kapotu a tak.
Vlastně si řikam, že potřebuju někoho jako je H. nebo V. vlastně mi to je jedno..nebo ne..nebo já nevim. Já potřebuju někoho, kdo mi ukáže víc, než co jsem viděla teď.
No, jedna taková veselejší věc na závěr. Včera jsem mi napsal jeden takovej kluk. Je ze znepřátelený strany. Největší nepřátelé pro mě a naší partu. Ale já jsem byla zvědavá, co se z něho vyklube, a tak jsem si s nim prostě psala. A bylo to zajímavý..psali jsme si a najednou jsem se koukla na hodiny a se zděšením jsem zjistila, že jsem si s nim propsala 7 hodin. Což jse docela dost na někoho, koho k smrti nenávidíte. Jenže já jsem neměla pocit, jakože ho nenávidim, celkem mě překvapil, není tak blbej jak si je všechny představuju a zná hodně věcí z "naší strany" jestli to tak můžu říct.
S pocitem viny jsem si uvědomila, že mě vlastně baví si s ním psát. No, uvidíme, co se z něj vyklube.

zdraví osamocená, která ví, že tenhle článek stál za prd.
→Wicky←

Jo, jsem tu i se svojí mánií!

14. prosince 2012 v 20:52 | Wicky |  Wicky!
Ach jo. Zas se to stalo, tak jako u mých předchozích blogů přišla tahle mezera. První den, co jsem založila tenhle blog, tu byli hned tři články. najednou jsou dva tejdny fuč a po mojí existenci ani stopy. Takže.
Nejdřív, abych se ospravedlnila. Byla jsem v Německu a vůbec se mi nějak nechtělo psát, protože jsem měla dost starostí s odjezdem. No a po příjezdu (to znamená v pondělí) jsem odpadla úplně, dneska je první den, kterej nějak přežívam. Něco jako angína, akorát milionkrát horší, nemůžeš smrkat, jíst, pít, chodit, spát, dejchat prostě nic. No, možná to trochu přehánim, ale stejně..
No, a dneska je mi o trochu líp, tak jsem to odkládání konečně ukončila a chci vám dát vědět.
Od pondělka - kromě fňukání - čtu znovu Twilight. Už čtu závěrečnou bitvu, a cejtim přímo fyzickou bolest, že sága "opět" končí. Už po miliontý nebo tak. Potřebuju - nutně potřebuju vidět poslední díl znovu. Takže hned jak se uzdravim, budu návštěvnicí CinemaCity :) ta představa mě uklidňuje.


O výletě do Německa bych měla pár vět. A jednu hned z kraje - jsou to FANATICI. Naprosto to tam miluju! A můj životní sen se změnil. Chci bydlet v Hamburgu, hned u stadionu, chci chodit na každej zápas St.Pauli, antifašistickej klub, kterej se prostě nedá vyhnat se srdce. Bože jak já ten klub miluju!
Koupila jsem si nejkrásnější tričko, i když už jsem pak dva dny neměla co jíst :D (No, dobře..měla jsem zásoby, ale stejně!). Love St. Pauli., Hate Racism!
Vlastně mám vám toho tolik co napsat, hrozně bych vám chtěla povědět o tom, jaký mam postoje a názory a tak. Ale dnes už ne, zase se do mě pustila zimnice, takže si jdu uvařit mlíko s medem a rumem a jdu do hajan.
Lidi...fakt se omlouvám, jak jsem to zanedbávala, vim, že to není zrovna vhodný. Polepším se:)

→Wicky←

Omluva všem

5. prosince 2012 v 22:49 | Wicky
Ahoj, to já jen tak, že žiju. Pořád. Jen teď je takový hektický období. Hned v pondělí napíšu o všem co se děje. Zrovna ležím v posteli a píšu na mobilu, protože mě hryže svědomí. Zejtra odjíždím do toho německa:-) tak hned jak se vrátím, napíšu vám. Nezlobte se na mě, že jsem to tak zanedbávala. [Ještě že ta T9 existuje!] ↲Wicky