ANO x NEee!!

29. prosince 2012 v 16:47 | Wicky |  Wicky!
..tak fajn, pojď si to přiznat..ty ho chceš.
- Ale no tak, to je absurdní!
..ne, to teda není, píšeš si s nim do tří do rána, a vadí ti, když dýl neodepisuje, nebo když jde spát - vždyť chodí spát taky ve tři!
- No a? Já ho nenutím, a to že mi vadí, když neodepisuje je tím, že jsem prostě netrpělivá, nemá to s ním nic společnýho. Navíc, jsi půlka mě, takže toho nech! Taky ho chceš!
..ha, haá! přiznala jsi to, podívej se na poslední větu!A takhle je to od rána do večera..nebo spíš do rána. Hádam se s ušlechtilejším já (moje většina), že je to hodně špatný. Sobecký a hloupý já, mi řiká, ať si užiju co můžu.
Nepřestalo to a furt si píšem, furt normální věci, občas blbý poznámky vůči našim kamarádům a tak. Jenže..najednou už to není takový, je to víc kamarádský, myslim. Už to není, takový to, že si o něčem píšem a pak jeden z nás napíše "je mi to jedno", jo, tu větu jsme použili už milionkrát, ale teď ne. Dokonce jsem si s nim mohla promluvit o tom, co je doma, čimž si získal mojí důvěru. Nebo alespoň velkou část.
Včera jsem seděla s CK., kamarádka, se kterou mohu probrat všechno. I to zlý..a tohle je dost zlý. Jak jsem v předešlých článcích říkala, kdo on je zač a kdo my jsme zač.
No a jak jsme to probíraly, byly jsme čím dál udivenější, jak jsme se v tom zamotaly. Ale schodly jsme se na tom, že dokud je to nevinný, že je to v pohodě. Zatim.
A TEĎ TA DŮLEŽITÁ VĚC. Pozval mě k sobě na silvestra! Prostě..mi napsal, že má návrh, že kdybych neměla kam jít na silvestra, že můžu jet s nim a jeho třema kamarádama na chatu. Což..jsem nepřijala. Ale ani neodmítla, furt se rozhoduju. Ale vim, že to není dobrý nápad. Jenže pak mi navrhl, ať s ním jdu na jeden koncert, že se před tím můžem nějak sejít. Zajímavý. Jenže..
On je takovej..jak to správně podat..je děvkař a s holkama jenom šuká. Když to řeknu narovinu. Což se mi nelíbí..ale na druhou stranu mě to zázračně táhne opět k němu.

Wicky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izabells Izabells | Web | 29. prosince 2012 v 20:02 | Reagovat

Páni, já nemám slov. Pěkne se to zamotalo!
Koukám, že v tom pěkně lítáš. Podle mě se rozhodně nestyď za to, že se ti líbí, ať je jakej chce a klidně si s ním někam vyjdi. To že s klukem půjdeš na koncert neznamená, že skončíš v jeho posteli a pokud to on očekává, tak je to blb.
Ale tu chatu bych raději neriskovala. Všeho do času má milá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama