Samota.

15. prosince 2012 v 18:53 | Wicky |  Wicky!
Včera večer, když jsem usínala, tak jsem pozorovala svojí náladu. A docela jsem se divila, proč se najednou cítím osamělá. Jo, cítím se být sama. Potřebovala bych někoho, kdo by mi ukázal jak se vlastně odrazit. Není mi bůhví jak smutno, to ne. Jenom mi přijde, že jsem se posunula do nějakýho prostoru, nicoty..nebo tak, kde jsem prostě sama.
Jako když máš v těle nějakou díru, do který nepasuje žádnej článek. Jako kdyby čekala na svojí součástku. Pak jsem na to trochu přišla. Asi mi chybí H.
Jo, já vím, domluva zněla jasně - neodejde mi ze života úplně (bude můj kamarád), když se smířim s tim, že má rád někoho jinýho. Tu cenu jsem ochotná zaplatit. Nečekala jsem, že úroky budou tak bolet.
Ale tuhle myšlenku se vždycky snažím utnout už v zárodku tý tragédie. Myslim, že je to tak dobře. Tím chci říct, že na to tolik nemyslim, jenom včera v noci..a taky trošku teď. Ale dost. To nevadí:)
Jak vnímáte Tomáše Kluse? Já (i když se tomu docela divím) jsem si ho oblíbila neskutečně. V jeho slovech je tolik pravdy, až to člověka zabolí. No, takže si tady posloucham jeho písničky a rekapituluju to, co jsem všechno zvorala. A že toho je..
Víte..já potřebuju někoho, kdo bude přesně vědět co si myslim a nad čim přemejšlim. Nebo někoho, koho to bude aspoň zajímat. Někoho u koho mi nebude trapný říct co si myslim, obejmout ho..nebo prostě jen tak koukat.
Neumim vyjádřit to, co chci právě napsat. Já nepotřebuju žádnýho kluka "milence", spíš potřebuju kluka "kamaráda". Někoho, vedle koho si můžu sednout, opřít se, někoho kdo neuhne. Někoho, ke komu se můžu jen tak přitulit, ale ne tim způsobem, jak je to běžný. Prostě někoho, kdo mi poskytne ochranu před všim, co mě trápí. Jo, to je ono.
Někoho, kdo ucpe tu díru v mym těle.

A pak si vlastně řikam, že celej tenhle článek je blbost, že potřebuju víc, než jenom "opravit". Potřebuju generálku motoru, upravit kapotu a tak.
Vlastně si řikam, že potřebuju někoho jako je H. nebo V. vlastně mi to je jedno..nebo ne..nebo já nevim. Já potřebuju někoho, kdo mi ukáže víc, než co jsem viděla teď.
No, jedna taková veselejší věc na závěr. Včera jsem mi napsal jeden takovej kluk. Je ze znepřátelený strany. Největší nepřátelé pro mě a naší partu. Ale já jsem byla zvědavá, co se z něho vyklube, a tak jsem si s nim prostě psala. A bylo to zajímavý..psali jsme si a najednou jsem se koukla na hodiny a se zděšením jsem zjistila, že jsem si s nim propsala 7 hodin. Což jse docela dost na někoho, koho k smrti nenávidíte. Jenže já jsem neměla pocit, jakože ho nenávidim, celkem mě překvapil, není tak blbej jak si je všechny představuju a zná hodně věcí z "naší strany" jestli to tak můžu říct.
S pocitem viny jsem si uvědomila, že mě vlastně baví si s ním psát. No, uvidíme, co se z něj vyklube.

zdraví osamocená, která ví, že tenhle článek stál za prd.
→Wicky←
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Spencer Spencer | Web | 15. prosince 2012 v 23:38 | Reagovat

Ale Houbec, článek nestál za prd. Ehm k té samotě...Už tři roky jsem neměla dlouhodobější vztah. Bude mi 20, nikdo o mě nestojí a připadám si jako vykopávka. Ale víš co? Na druhou stranu jsem docela ráda. ím co chci, vím koho hledám. Měla jsem možnost, chodit s kluky, ale prostě ne. Řekla jsem si, že už nebudou žádné kompromisy, že když se mi to nebude zdát nepůjdu do toho. Ono být volná, má své výhody. Ano, občas si nad samotou naříkám, ale jindy jsem neskutečně ráda. Protože být sama, přináší trošku jiný prostor myšlení a seberealizace a já prostě nejsem typ holky, která se chová, jak kluk píská. Jsem paličatá, náladová a svá a hledám někoho kdo to pochopí, kdo mě pordží a pomůže mi. A myslím si, že to hledá asi každá dívka. Každá hledá porozumění :)
A k tomu klukovi...Mám zkušenosti s tím, že nemáme lidi soudit. Mě osobně v poslední době překvapil jeden kluk. Získal si mojí důvěru a můj respekt a obdiv za své chování. Myslela jsem si, že je jen frája, ale ne není. Je to obyčejný kluk, který se schovává za masku frajera a u toho tvého, to možná bude podobné. Měla by sis dát pozor, protože zakázané ovoce, chutná nejlépe ;)

2 Es. Es. | Web | 17. prosince 2012 v 15:00 | Reagovat

A proč ne. Každej někdy potřebuje opravit čelní sklo a nalakovat oprýskaný dveře.

3 Jan Stanislav Jan Stanislav | Web | 18. prosince 2012 v 19:47 | Reagovat

Vy proste potrebujete spriznenou dusi :) hledejte a najdete ... stoji to za to, uz jen to hledani :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama