...zastavte válku...Maruška brečí...dostala kamenem...

20. prosince 2012 v 21:43 | Wicky |  Wicky!

...co jste to za vojsko, když místo
střílení..do svých nepřátel házíte kamení?...

Na to my nehrajem, vy nám to kazíte..
nedbáte pravidel..a pak se divíte!...

Na velkém plácku, hrají si dospělí...jen
místo dřevěných... hračky maj z oceli...

Už mě vážně nebaví hrát si na války. Tak si místo toho vymlejvam hlavu písničkama z dřívějška. Něco co mě dřív dokázalo nakopnout takovym způsobem, že jsem se na všechno vykašlala. A tak jsem se dostala k Malomocnosti. Rozhodla jsem se, že půjdu na jejich koncert, za týden..zhruba. Zařádit, jako dřív.
Zjistila jsem, že je vlastně jedno odkud K. je.. Když se mi bude líbit, tak je to celkem fuk, že je to "nepřítel". Jen mi přijde fakt nefér, že kluk s kamarádama a názorama jako má on, musí mít tak boží tvář. Dobře, přehánim to. Spíš než fyzicky, mě přitahuje psychicky. To zní fakt blbě. Prostě má určitý charisma. Ale to je asi zbytečný to řešit. Jenom..mě docela děsí, že kdykoli přijdu na chat, čekam jeho přítomnost. To je trošku divný, na někoho, kdo by vám měl být jedno. Když napíše, tak se na mě máma pobaveně kouká, jak se mi rozzáří oblčej, prej.. No já si myslim, že to trochu přehání, tak jí řeknu ať mě nechá, že zařizuju nějakou párty, nebot tak...
A když nenapíše on, tak píšu já. Jako třeba teď..teď se rozhoduju, jestli mu mam napsat, nějakou blbou poznámku, samozřejmě. Důležitý je asi říct, že čím víc nad ním přemejšlím, tím víc jsou moje myšlenky odvážnější.
Jsem zvědavá, jak se na sebe budeme tvářit až se potkáme, a že to nebude za dlouho, si myslim. Doufam, že to nebude takovej srab, aby se mnou neprohodil pár slov, protože já už se fakt potutelně (a trošku s pocitem viny) těšim.

Wicky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 El El | Web | 27. prosince 2012 v 18:19 | Reagovat

V některých řádcích které jsi napsala mám pocit, že se poznávám :) Ty hodiny, kdy člověk sedí u počítače na chatu, zírá na Jeho ikonku a když se objeví, že je online, tak se neskutečně rozzáří, jo, to jsem přesně zažila. A dopadlo to bohužel špatně, ale tobě budu držet palce, ať ti to vyjde! :)

2 pan Nedostižný pan Nedostižný | Web | 29. prosince 2012 v 12:53 | Reagovat

Já si myslím že ona psychická přitažlivost je mnohem mocnější než ta fyzická...
Měla bys vyčkat na signál, jakýkoli, ať něco udělá ... protože jestli ne, budeš se zbytečně trápit...
možná čeká až tě víc pozná a pak s tebou půjde rád do odvážných myšlenek, ale pokud nic nedělá.. je to špatný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama